Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı

Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı

Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı

Poliüretan Köpük Ankara, iç cephe ankara poliüretan köpük kaplama işlemleri dış cepheden poliüretan kaplama imkanı bulunmadığı durumlarda yapının dışa bakan iç cephelerine uygulanır. İskele ve vinç kullanımına gerek duyulmadığı için dış cepheye yapılan uygulamalara göre daha kolay ve ekonomiktir. Odadan odaya kolay uygulanabilmektedir. Bu sayede yapıların ısı yalıtımı kolayca sağlanmış olur.

 Poliüretan köpük ankara iç cephe kaplamaları yüzeyde 2 ile 4 derece bir sıcaklık artışına imkan sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde daha az yakıt tüketmenize ve evinizi daha kolay ısıtmanıza yardımcı olmaktadır. Yaz aylarında ise evinizin daha serin olması sağlanır. Ankara Isı yalıtımındaki avantaj hem yazın hem de kışın elde edilebilmektedir. Kışın sıcak yazın ise serin olması sayesinde yaşamaya daha elverişli bir ortam elde edersiniz. Konforlu bir yaşam için evinizin ankara ısı yalıtımında poliüretan köpük ankara kaplama yöntemini tercih ediniz. Ankara Isı yalıtımında dünyanın en iyi malzemesi olan poliüretan köpük ankara kaplamanın ömrü yapının ömrü kadardır. Böylece ısı yalıtımı ankara konusunu bir daha asla düşünmenize gerek kalmaz. İç cephe ısı yalıtım ankara uygulamaları ince bir uygulamada bile yüksek ankara ısı yalıtımı sağladığı için minimum mekan kaybına sebep olmaktadır. 

 Poliüretan köpük ankara iç cephe kaplaması yapıldıktan sonra dilenirse üzerine alçıpan, sıvalı kaplama ya da tuğlalı kaplama yapılabildiği için estetik açıdan negatif sonuçlar doğurmamaktadır. B2 yanma sınıfında olan poliüretan köpük alev alamaz bir yapıda olduğu için yangınların yayılımı da yavaşlatmaktadır. Poliüretan köpük kaplaması ankara ısı yalıtımının yanında belirli seviyede ses yalıtımını da sağlamaktadır. Bu sayede gürültü azalmakta ve yaşam kaliteniz artmaktadır. Nefes alan özelliği ile buhar bariyeri gerektirmeden rahatça uygulanabilir. Sprey püskürtme yöntemi sayesinde ek yeri oluşturmaz ve hiçbir ısı köprüsünün oluşmasına izin vermez. İzopol profesyonel ekipleri evinizin iç cephe poliüretan köpük ankara kaplamalarında sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0543 474 2118

whatsapp