KURUMSAL

Sprey Poliüretan Köpük Ankara: Poliüretan Köpük Ankara

Sprey Poliüretan Köpük Ankara Ankara Poliüretan Köpük, poliüretan köpük ankara, sprey poliüretan ankara, ankara poliüretan, poliüretan ankara, poliüretan sprey köpük ankara, #Poliüretan köpük ankara, poliüretan köpük ankara, çatı ankara, #sprey poliüretan, #poliüretan ankara, #çatı yalıtımı ankara, #köpük yalıtımı ankara, uygulaması en performanslı ısı yalıtım uygulamasıdır. Binalarda çatılar enerji kaybının en yoğun olduğu yerlerdir. Çatı üzerinde enerjinin %25 kaybedilmektedir. Bunun önüne geçmek için çatı arası zemin izolasyonları önem arz etmektedir. Poliüretan köpük ankara uygulama sayesinde en performanslı çatı arası zemin poliüretan kaplama ankara işlemi yapıldığı gibi uzun yıllar boyunca bakım gerektirmeden güvenle kullanılabilmektedir. Profesyonel bir şekilde uygulandığında ısı verimliliği maksimize edilmiş olur.

Poliüretan KöpükAnkara Kaplama işlemleri sprey püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Bu sayede en ince ayrıntılara kadar ek yeri olmayan mükemmel bir kaplama imkanı elde edilir. Sprey püskürtme öncesi yüzeydeki toz temizlenerek poliüretan köpüğün yüzeye daha iyi tutunması sağlanır. Poliüretan köpük Ankara püskürtme yöntemi ile uygulandıktan sonra saniyeler içerisinde kabararak gözenekli bir yapı almaktadır. Bu gözenekli yapısı sayesinde Ankara ısı yalıtımındaki performansı artmaktadır. Daha fazla ısı yalıtımı için gerektiğinde birkaç kat uygulanarak daha kalın yalıtım yüzeyi elde edilmektedir. 7 cm – 10 cm gibi çeşitli kalınlıklarda uygulanarak ısı verimliliği maksimize edilir. Bir defa uygulandıktan sonra yıllarca çatı arası zeminler için endişe etmenize gerek kalmaz. 

Poliüretan Köpük Ankara püskürtme Ankara Poliüretan Köpük, poliüretan köpük ankara, sprey poliüretan ankara, ankara poliüretan, poliüretan ankara, poliüretan sprey köpük ankara, #Poliüretan köpük ankara, poliüretan köpük ankara, çatı ankara, #sprey poliüretan, #poliüretan ankara, #çatı yalıtımı ankara, #köpük yalıtımı ankara ile elde edilen izolasyon ısı yalıtımının yanı sıra su yalıtımı ve ses yalıtımında da yardımcı olmaktadır. Tamamen su ve ses geçirmez olmasa da büyük ölçüde yalıtım sağlamaktadır. Köpürmesi istenilen poliüretan köpüklerin tek komponentli olanları genel de dolgu malzemesi olarak kapı çerçevelerine pencere çerçeve boşlukları gibi yerlere uygulanır. Havadaki nem ile kürlenen bu yöntemde ısı yalıtımında katkı sağlasa da en etkili ısı yalıtımı sprey püskürtme ile uygulanan poliüretan sayesinde sağlanabilmektedir. Uygulandığı yüzeyin dış etmenlerle temasını büyük ölçüde kestiği için yüzeylerin kullanım ömürlerini de uzatması yan faydalarından birisidir. Bakım gerektirmeyen özelliği ile en uygun fiyat / zaman performansını sağlamaktadır.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0543 474 2118 Ankara Poliüretan Köpük, poliüretan köpük ankara, sprey poliüretan ankara, ankara poliüretan, poliüretan ankara, poliüretan sprey köpük ankara, #Poliüretan köpük ankara, poliüretan köpük ankara, çatı ankara, #sprey poliüretan, #poliüretan ankara, #çatı yalıtımı ankara, #köpük yalıtımı ankara DETAYLI BİLGİ İÇİN 0543 474 2118

Sprey Poliüretan Köpük Ankara: Poliüretan Köpük Ankara
whatsapp